تاریخ انتشار : پنج شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۷

مقابله با تحریم‌ها با راه‌اندازی مرز کوزه‌رش امکان‌پذیر است

مقابله با تحریم‌ها با راه‌اندازی مرز کوزه‌رش امکان‌پذیر است

شهروز برزگر کلشانی در گفتگو با فارس اظهار داشت: به عنوان مسؤول باید در کنار هم به مسائل کشور رسیدگی کنیم چرا که امروز منابع به اندازه کافی وجود دارد و شرایط و بستر برای مقابله با هجمه‌های دشمن فراهم ‌است. وی ادامه داد: اروپا سالانه ۵۰۰ میلیاد دلار با آمریکا و تنها ۱۵ میلیارد

خبرگزاری فارس: مقابله با تحریم‌ها با راه‌اندازی مرز کوزه‌رش امکان‌پذیر است

شهروز برزگر کلشانی در گفتگو با فارس اظهار داشت: به عنوان مسؤول باید در کنار هم به مسائل کشور رسیدگی کنیم چرا که امروز منابع به اندازه کافی وجود دارد و شرایط و بستر برای مقابله با هجمه‌های دشمن فراهم ‌است.

وی ادامه داد: اروپا سالانه ۵۰۰ میلیاد دلار با آمریکا و تنها ۱۵ میلیارد دلار با ایران مراودات دارد و قطعا در این وضعیت اقتصادی، اروپا کشورمان را همراهی نخواهد کرد.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی افزود: امروز جنگ نظامی در کار نبوده و دشمنان کشورمان از طریق جنگ اقتصادی با ایران مبارزه می کنند و بنابراین با همکاری با کشورهای همسایه از این وضعیت اقتصادی موفق بیرون می آیم.

وی گفت: بزرگترین اشتباه در این برهه زمانی وقت تلف کردن است بنابراین باید کار را به متخصص آن سپرده تا بتواند با برنامه‌ریزی های دقیق از این وضعیت مورد قبول عمل کند.

برزگر بیان کرد: با توجه به تحریم های دشمنان، مرز کوزه‌رش سلماس جز برنامه‌های کشوری بوده که برای دور زدن تحریم‌ها از این ظرفیت استفاده خواهیم کرد.

وی افزود: امروزه با بحران کم آبی در منطقه مواجه هستیم، که یکی از دلایل نبود کشاورزی و درآمد جوانان شهرستان بوده و آنها جهت اشتغال به کارواش سراهای پایتخت مهاجرت می کنند.

وی ادامه داد: سلماس تاوان ندانم کاری های گذشته که هر کس رئیس ستاد انتخاباتی فلان شخص شد را می‌دهد و مردم این شهرستان به مسؤولین با تجربه و کاربلد نیاز دارد.

برزگر افزود: در مسؤولیت‌هایی که به افراد منتصب به شخصیت ها بوده هزینه می‌دهیم و باید به این باور رسید که وجب به وجب این خاک شهید داده شده است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.