تاریخ انتشار : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۳

نشست صمیمی فرماندار و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار سلماس

نشست صمیمی فرماندار و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار سلماس

          به گزارش عصر سلماس: در ابتدايي  این نشست سلیمان خانی ساطان احمدی رئيس شوراي اسلامي شهر سلماس ضمن خير مقدم گويي به فرماندار و شهردار سلماس گزارش جامعی از اقدامات صورت گرفته  و مسایل و مشکلات فرهنگی،اجتماعي و عمرانی فرا رويي شهر را بیان نمود. در ادامه هر يك از اعضاي شورای

 

 

 

 

02-04-976 02-04-972 (2)

 

به گزارش عصر سلماس: در ابتدايي  این نشست سلیمان خانی ساطان احمدی رئيس شوراي اسلامي شهر سلماس ضمن خير مقدم گويي به فرماندار و شهردار سلماس گزارش جامعی از اقدامات صورت گرفته  و مسایل و مشکلات فرهنگی،اجتماعي و عمرانی فرا رويي شهر را بیان نمود. در ادامه هر يك از اعضاي شورای شهر سلماس و شهردار در اين جلسه به نوبه خود در مورد مشكلات و كمبودها به تبادل نظرپرداختند و با درخواست از فرماندار خواستار نگاه ويژه نسبت به رفع اين  کمبودها و نيازهاي شهر و شهرداري  شدند.
در ادامه مرتضی اصغری فرماندار سلماس در این جلسه شوراهای اسلامی و را نهاد تصمیم گیر و نظارتی عنوان کرد و افزود: شورا‌ها حلقه میانه‌ای هستند که می‌بایست مردم و خواسته‌های مردم را به تصمیم‌ گیری‌های مدیران شهری و دولت در مقام اجرایی و حتی مجلس در مقام قانون‌گذاری پیوند دهند.
وی با بیان اینکه توسعه، در فضای همگرایی و تعامل سالم و سازنده محقق می شود، افزود: تعامل اعضای شوراهای اسلامی، جلب مشارکت و همکاری مردم، اهتمام دستگاه های اجرایی، راهکارهای پویایی و گام های اصلی در زمینه توسعه است.

اصغری با بیان اینکه شورا اتاق فکر مردم برای توسعه شهرها و روستاها است، گفت: مردم تشنه خدمت صادقانه و کار سالم هستند و شورا‌ها ظرفیت مناسب برای خدمت رسانی به مردم است.

فرماندارسلماس افزود: اگرشورا می‌خواهد موفق باشد، نباید پشتوانه خود که مردم هستند را از دست بدهد واگراین پشنوانه ازدست برود، دیگر شورا معنی ندارد. این پشتوانه در صورتی حفظ می‌شود که شورا‌ها صادقانه در مسیر قانون کار کنند و حرکت کنند.

وی گفت: برای خدمتگزاری به مردم و برقراری تعامل، همفکری و همکاری گزینه‌ای بهتر از تعادل فکری، منطقی و دوری از افراط و تفریط نمی‌توان پیدا کرد.

اصغری با تاکید بر اینکه شورای شهر، محل اختلاف و تنش نیست، افزود: ملاک سیاستگذاری، نظارت و عملکرد شورا‌ها، قانون است و اختلاف ، دو دستگی و دخالت درامور اجرایی، آفت کار شوراهاست.

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.