تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۴

۲۱ مرکز فعال بخش خصوصی سلماس خدمات دامپزشکی ارائه می‌دهند

۲۱ مرکز فعال بخش خصوصی سلماس خدمات دامپزشکی ارائه می‌دهند

عصر سلماس: رضا حدادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس ظهار داشت: اداره دامپزشکی سلماس در راستای اقدامات نظارتی خود از مراکز دامپزشکی بخش خصوصی بازدیدهایی دارد. وی با بیان اینکه بخشی از اقدامات اداره دامپزشکی از جمله مایه‌کوبی توسط بخش خصوصی و به همت دامپزشکی انجام می‌شود، تصریح کرد: باید نظارت بیش‌تری بر روند

عصر سلماس: رضا حدادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس ظهار داشت: اداره دامپزشکی سلماس در راستای اقدامات نظارتی خود از مراکز دامپزشکی بخش خصوصی بازدیدهایی دارد.

وی با بیان اینکه بخشی از اقدامات اداره دامپزشکی از جمله مایه‌کوبی توسط بخش خصوصی و به همت دامپزشکی انجام می‌شود، تصریح کرد: باید نظارت بیش‌تری بر روند کار این مراکز داشته باشیم.

معاون شبکه دامپزشکی سلماس با اشاره به اقدامات انجام گرفته در این زمینه، یادآور شد: بخش خصوصی سلماس ۲۱  مرکز دارد که اقدام به ارائه خدمات می‌کنند.

این مسؤول با اشاره به نظارت‌های به عمل آمده در این زمینه، یادآور شد: طی سال جاری ۱۶۳ مورد بازدید از مراکز دامپزشکی بخش خصوصی شهرستان سلماس به عمل آمده است.

حدادی با بیان اینکه در این بازرسی‌ها از روند ارائه خدمات در این مراکز به صورت  فنی بازدید می‌شود، ادامه داد: در این راستا گزارشی از تخلف برای شبکه دامپزشکی سلماس گزارش نشده است.

معاون شبکه دامپزشکی سلماس با بیان اینکه با هرگونه تخلفی در این زمینه برخورد می‌شود، اعلام کرد: نظارت مستقیم بر عملکرد واحدهای بخش خصوصی داریم.

این مسؤول اعلام کرد: هم اکنون نیز شاهد پایش پرندگان در زمینه آنفلوانزای پرندگان هستیم که هیچ مورد مشکوکی در این راستا گزارش نشده است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.