تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ۰:۴۷

۶۰۱ نفر به بیمه شدگان تامین اجتماعی سلماس افزوده شد

۶۰۱ نفر به بیمه شدگان تامین اجتماعی سلماس افزوده شد

  عصر سلماس: اسماعیل اسمعیلی عیان امروز به مناسبت هفته تامین اجتماعی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: با این تعداد افزوده شده، شمار بیمه شدگان اصلی تامین اجتماعی در این شهرستان به ۱۸ هزار نفر رسید. وی با اعلام این که ۴۱ درصد جمعیت شهرستان سلماس تحت پوشش تامین اجتماعی قرار دارد، بیان

 

DSC_0314
عصر سلماس: اسماعیل اسمعیلی عیان امروز به مناسبت هفته تامین اجتماعی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: با این تعداد افزوده شده، شمار بیمه شدگان اصلی تامین اجتماعی در این شهرستان به ۱۸ هزار نفر رسید.
وی با اعلام این که ۴۱ درصد جمعیت شهرستان سلماس تحت پوشش تامین اجتماعی قرار دارد، بیان کرد: بیمه شدگان اصلی شامل بیمه های اجباری، اختیاری، حرفه ها و مشاغل آزاد و کارگران ساختمانی هستند.
وی با اشاره به اینکه در سه ماه امسال بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال حقوق به مستمری بگیران این اداره پرداخت شده است، افزود: همچنین ۳۸۲ نفر مقرری بگیر بیمه بیکاری زیر پوشش اداره تامین اجتماعی سلماس هستند که در این مدت ۱۳ میلیارد ریال مستمری به آنها پرداخت شده است.
اسمعیلی تعداد کارگاه های فعال در شهرستان سلماس را یک هزار و ۸۴۰ کارگاه اعم از صنفی، صنعتی، شرکت های پیمانکاری عمرانی و خدماتی ذکر کرد و افزود: از فروردین تا اول تیر ماه امسال، تعداد ۹ هزار دفترچه بیمه درمانی در این شهرستان صادر و تعداد ۴۰ هزار دفترچه نیز تامین اعتبار شده است.
رییس اداره تامین اجتماعی سلماس اجرای طرح پرونده و بازرسی الکترونیک، صدور دفترچه درمانی الکترونیک، نام نویسی متمرکز، دریافت سوابق از طریق سایت، امکان مشاهده و چاپ فیش حقوقی از طریق سایت و نیز پرداخت های کوتاه و بلندمدت را از جمله برنامه های این اداره در سالجاری عنوان کرد.
وی همچنین از بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب هم خبر داد و افزود: با هدف حمایت از این کارفرمایان، سازمان تامین اجتماعی تسهیلات بخشودگی جرایم را در نظر گرفته است که کارفرمایان تا ۲۶ شهریورماه برای استفاده از این تسهیلات می توانند به سایت اطلاع رسانی سازمان تامین اجتماعی و یا به شعبه های تامین اجتماعی مراجعه کنند.
۱۹ تا ۲۵ تیرماه هفته تامین اجتماعی در کشور نامگذاری شده است.
ایرنا
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.