تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱:۲۷

تعامل دستگاه قضايي و انتظامي باعث افزايش امنيت در جامعه است

تعامل دستگاه قضايي و انتظامي باعث افزايش امنيت در جامعه است

به گزارش عصر سلماس “حسين رمزي” در ديدار با معاون دادگستري کل استان آذربايجان غربي، تعامل دستگاه قضائي و انتظامي را باعث افزايش امنيت در جامعه دانست و گفت: هرچه دستگاه قضائي و نيروي انتظامي با هم تعامل و هماهنگي بيشتر داشته باشند، فضاي ارتکاب جرم براي مجرمين تنگتر و مردم احساس امنيت بيشتري خواهند

به گزارش عصر سلماس “حسين رمزي” در ديدار با معاون دادگستري کل استان آذربايجان غربي، تعامل دستگاه قضائي و انتظامي را باعث افزايش امنيت در جامعه دانست و گفت: هرچه دستگاه قضائي و نيروي انتظامي با هم تعامل و هماهنگي بيشتر داشته باشند، فضاي ارتکاب جرم براي مجرمين تنگتر و مردم احساس امنيت بيشتري خواهند کرد.

فرمانده انتظامي شهرستان سلماس افزود: برقراري امنيت، حفظ و ارتقاء آن نياز ضروري جامعه است و برآورده شدن آن را بدون همکاري دستگاه‌هاي متولي و از جمله نيروي انتظامي و دستگاه قضائي ممکن ندانست.

“کشتيبان” معاون دادگستري کل استان آذربايجان غربي در ادامه اين ديدار، گفت: پليس و دستگاه قضائي بايستي پيشگيري را در اولويت كاري خود قرار دهند تا بتوانند با آموزش همگاني و پيشگيري اجتماعي امنيت پايدار را درجامعه نهادينه كنند.

وي، برخورد قانوني با کساني که بخواهند آسايش مردم را به هم بزنند را از وظيفه اصلي دو دستگاه دانسته و تصريح كرد: اگر در اجراء قانون صريح و محكم باشيم جرايم كاهش خواهد يافت.

معاون دادگستري کل استان آذربايجان غربي در پايان خاطرنشان کرد : نيروي انتظامي با تلاش شبانه روزي عرصه را بر مجرمان سخت کرده و حاصل اين تلاش برقراري امنيت پايدار است و دستگاه قضايي نيز در اين خصوص با تمام توان از پليس حمايت خواهد کرد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.