تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۷

به بهانه ۱۴ تیرماه روز قلم

به بهانه ۱۴ تیرماه روز قلم

عصر سلماس / ایرج افراسیابی قلم انشراح دل است ؛ قلم گویای حال است ؛ قلم ترسیم کننده راه از بیراهه است؛قلم مقدس است و شکافنده تیرگیها؛ قلم شاهد تاریخ و همراه آن است ؛ قلم دست به دست گشته از ندار به دارا؛ از ظالم به عادل است؛ قلم ارث زمان است وگویای حقیقت

عصر سلماس / ایرج افراسیابی

قلم انشراح دل است ؛ قلم گویای حال است ؛ قلم ترسیم کننده راه از بیراهه است؛قلم مقدس است و شکافنده تیرگیها؛ قلم شاهد تاریخ و همراه آن است ؛ قلم دست به دست گشته از ندار به دارا؛ از ظالم به عادل است؛ قلم ارث زمان است وگویای حقیقت .
قلم زبان گویای عشق است و شارح حال و جاذب قال ؛ دافع جور است و شامل شور؛ قلم با خون دلش نام حق را بر دلها حک می کند ؛ قلم جویای حبّ است ؛ قلم عاصی به کین است و مارد به زور است.
قلم ثابت به دین است و لازم به علم ؛ قلم سالم به قلب است و ساجد به حق ؛ قلم عابد به اوی است ؛ قلم راکع به هو است ؛قلم عاشق به ربّ است ؛ قلم دائم به ذکر است ؛ قلم واسع به قلب است .
قلم صالح به کار است ؛ قلم عامل به حرف است ؛ قلم عالم به راز است ؛ قلم عاقل به کار است ؛ قلم هادی به صحو است ؛ قلم کاره ز مستی است ؛ قلم صاحب به درد است ؛ قلم شاهد به دهر است ؛ قلم سالک به قرب است ؛ قلم قرب خدای است ؛ قلم سوگند قدس است .
قلم مسطور یا هوست.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.