تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۲

انتخابات شورای صنفی- رفاهی دانشجويان دانشگاه فرهنگیان سلماس برگزار شد

انتخابات شورای صنفی- رفاهی دانشجويان دانشگاه فرهنگیان سلماس برگزار شد

به گزارش عصر سلماس ، انتخابات شورای صنفی- رفاهی دانشجويان دانشگاه فرهنگیان سلماس با حضور مسئولین اين دانشگاه برگزار و نفرات اصلي و علي‌البدل این شورا معين شدند. میثم کریمیان، کارشناس مسئول امور دانشجویی دانشگاه فرهنگیان سلماس در خصوص هدف برگزاری این انتخابات گفت: تقویت ارزش‌هایی همانند روحیه خودباوری و اعتماد به نفس، تعاون و

به گزارش عصر سلماس ، انتخابات شورای صنفی- رفاهی دانشجويان دانشگاه فرهنگیان سلماس با حضور مسئولین اين دانشگاه برگزار و نفرات اصلي و علي‌البدل این شورا معين شدند.

میثم کریمیان، کارشناس مسئول امور دانشجویی دانشگاه فرهنگیان سلماس در خصوص هدف برگزاری این انتخابات گفت: تقویت ارزش‌هایی همانند روحیه خودباوری و اعتماد به نفس، تعاون و کار جمعی و مشارکت قانونمند در جهات تسهیل فرآیند اجتماعی شدن دانشجویان و نیز ایجاد همدلی در بین دانشجویان و مسئولان دانشگاه‌ها و آشنایی بیشتر آنان با واقعیت ها و مشکلات طرفین و ایجاد فضای مشارکت و همکاری از اهداف برگزاری این انتخابات می‌باشد.

کریمیان تصریح کرد: بر اساس آرا محد اسدالله زاده، با بيشترين آرا نفر اول و بعد از آن به ترتيب جعفر دهری، مسعود ولی زاده نفرات بعدي را تشکيل مي دهند.

کارشناس مسئول امور دانشجویی دانشگاه فرهنگیان سلماس گفت: همچنين ادریس اسلام نژاد و دیاکو خضری به عنوان اعضاي علي البدل اين شورا انتخاب شدند.

خبرگزاری دانشجو – ارومیه

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.