تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۶

خبرنگاران صیانت از امنیت روانی جامعه را فراموش نکنند

خبرنگاران صیانت از امنیت روانی جامعه را فراموش نکنند

به گزارش عصر سلماس ، حسام شیرازه محبت روز چهارشنبه در نشست با خبرنگاران آذربایجان غربی افزود: اطلاع رسانی دقیق لازمه شغل خبرنگاری بوده و به دلیل حساس بودن این امر خبرنگاران باید دقت بیشتری در انتشار اخبار داشته باشند. وی درباره ارتباط رسانه ها با روابط عمومی دستگاه ها اظهار کرد: رسانه ها دوست

به گزارش عصر سلماس ، حسام شیرازه محبت روز چهارشنبه در نشست با خبرنگاران آذربایجان غربی افزود: اطلاع رسانی دقیق لازمه شغل خبرنگاری بوده و به دلیل حساس بودن این امر خبرنگاران باید دقت بیشتری در انتشار اخبار داشته باشند.
وی درباره ارتباط رسانه ها با روابط عمومی دستگاه ها اظهار کرد: رسانه ها دوست و مکمل روابط عمومی ها و در کنار این بخش هستند و نباید به عنوان یک رقیب به رسانه ها نگریست.
شیرازه محبت درباره سایت های خبری و نحوه همکاری با این سایت ها ادامه داد: سایت های خبری فاقد مجور نباید انتظار حمایت داشته باشند چرا که در کنار عدم دعوت به جلسات، نقشی نیز به آنها داده نمی شود.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری آذربایجان غربی گفت: در صورت شکایت از این سایت ها نیز، گرانندگان سایت های خبری فاقد مجوز به دلیل نداشتن مجوز در دادگاه عمومی محاکمه می شوند و هیات منصفه مطبوعات نیز نمی تواند اقدامی برای آنها انجام دهد.
نشست مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری آذربایجان غربی با خبرنگاران با حضور خبرنگاران رسانه های مجازی و مکتوب استان در سالن شهید نیکخواه استانداری برگزاری شد.
در این نشست خبرنگاران به بیان مشکلات خود با روابط عمومی دستگاه ها و نحوه تعامل بهتر رسانه ها با روابط عمومی ها پرداختند.

منبع : ایرنا

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.