تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۱

دعوت از عموم مردم شریف سلماس برای نام گذاری یک روز از ایام سال به نام شهرستان سلماس

دعوت از عموم مردم شریف سلماس برای نام گذاری یک روز از ایام سال به نام شهرستان سلماس

به گزارش عصر سلماس:بی تردید حرکت ها و حماسه های بی نظیر و ماندگار مردمان دلیر هر قطعه از این خاک انسان پرور به مقتضای شرایط و امکانات موجود یک یا چندین صفحه از تاریخ پرافتخار میهن عزیزمان را به خود اختصاص داده اند که این مایه مباهات و غرور برای همگان است. لذا بر

۱۰۱

به گزارش عصر سلماس:بی تردید حرکت ها و حماسه های بی نظیر و ماندگار مردمان دلیر هر قطعه از این خاک انسان پرور به مقتضای شرایط و امکانات موجود یک یا چندین صفحه از تاریخ پرافتخار میهن عزیزمان را به خود اختصاص داده اند که این مایه مباهات و غرور برای همگان است.

لذا بر ما لازم است در گرامیداشت روزهای تاریخ ساز شهر خود ودرجهت اجرای طرح نام گذاری یک روز از ايام سال به نام شهرستان سلماس(مصوبه ی سی و هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان سلماس)دراین امر مهم مشارکت داشته باشیم.

بنابراین دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی از مردم فهیم شهرستان سلماس درخواست می نماید نظرات و پیشنهادهای خود را درخصوص نام گذاری یک روز از طول سال به نام سلماس تامورخه ۹۴/۷/۳۰ به همراه دلایل مربوطه وبه صورت مکتوب به دبیرخانه شورا،واقع در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سلماس ارسال نمایند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.